Nabídka zaměstnání

Lidé jako konkurenční výhoda

Kvalifikovaných, motivovaných a profesionálních zaměstnanců si ceníme.

Jsme zavedená společnost, která se nadále rozvíjí a roste. Máme více než dvacetileté zkušenosti v oboru bezpečnosti silnic. Posledních deset let pracujeme nejen v ČR, ale i v zahraničí, kde se věnujeme novým energiím.

Za dobré výsledky nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí a zajímavou proměnlivou práci. Podporujeme nové myšlenky a nápady, zaměstnáváme mladší i starší pracovníky, muže i ženy, neděláme rozdíly. Zavádíme novinky a moderní postupy i na silnice v ČR. Prosazujeme bezpečné a moderní silnice a cesty.

Nabízíme stabilitu, zkušenosti a šikovným pracovníkům růst. Máme zázemí stabilní společnosti, ale jsme stále rodinná firma.

Vzdělávání nikdy nekončí

Hledáme lidi připravené učit se novým věcem, nejen v jejich odborném zaměření, ale také v ostatních oblastech práce. V oblasti bezpečných silnic i nových energií je stále se čemu učit.

Podívejte se prosím na níže uvedené kariérní příležitosti a přihlaste s k Vámi preferované pozici. Rádi vás uvítáme na palubě.

 

 


 

Dělnické profese:

V současné době nabízíme:

nyní jsou všechny pozice obsazené

 

 


 

THP profese:

V současné době nabízíme:

nyní jsou všechny pozice obsazené

 

 


Pokud jste nenašli volnou pozici inzerovanou přímo zde, ale rádi byste svůj talent propojili s námi, budeme rádi, když se nám nezávazně ozvete. Třeba můžeme spolupracovat.

V THP profesích máme zájem o talentované obchodníky se znalostí ekonomických zákonitostí stejně jako o absolventy stavebních oborů na pozice stavbyvedoucí.
V dělnických profesích rádi promluvíme se šikovnými a zručnými lidmi na pozice řízení NA, montér, skladník, kteří třeba umí opravit rozbité nářadí, údržbu auta, pracovat se stavební technikou, rozumí elektrice, hydraulice apod.

Kontakt pro zasílání životopisů

V případě, že vás nějaká z nabízených pozic zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis (ideálně s fotografií)* na e-mail kaskova@doznac.cz a nezapomeňte přiložit své kontaktní údaje.

* Zasláním životopisu udělujete souhlas společnosti KASKA s.r.o., IČ: 26080966 („Správce“), aby uchovávala a zpracovávala Vámi poskytnuté údaje za účelem získání zaměstnání. Tento souhlas se uděluje na dobu 1 roku od data odeslání životopisu. Máte právo na poskytnutí informací o evidovaných osobních údajích a na jejich výmaz.