Nabídka zaměstnání

Dělnické profese:
V současné době nabízíme:

Montér značek a svodidel

Pozice zahrnuje činnosti:

  • instalace a servis přechodného a trvalého dopravního značení
  • usměrňování provozu
  • instalace svodidel
  • vodorovné dopravní značení
  • beranění sloupků (i v zahraničí)

Požadujeme:

  • řidičský průkaz min. skupiny B (C, CE výhodou) – bez profesního průkazu
  • časovou flexibilitu
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • nástupní mzdu nad 20 tisíc Kč + příplatky + odměny (průměrně 30.000,- Kč, v hlavní sezóně až 40.000,- Kč)
  • pracovní smlouvu
  • firemní mobilní telefon
  • příspěvek na stravování (cestovní náhrady)
  • dny volna na zotavenou nad rámec řádné dovolené

Požadavky:

  • podmínkou řidičský průkaz sk. B, velkou výhodou C+E (profesní průkaz není třeba)
  • praxe v oboru velkou výhodou
  • časová flexibilita
  • nutný dobrý zdravotní stav

Životopis zasílejte* na info@doznac.cz nebo osobně. Životopis je nutné označit volnou pracovní pozici o kterou máte zájem. V tomto případě: Montér

THP profese:

Stavbyvedoucí

popis pozice:

  • samostatné vedení projektů
  • odpovědnost za ekonomiku projektu
  • auto, PC, telefon k dispozici
  • nadstandardní odměňování (roční průměr 40 tis. hrubého)
  • podmínky: stavební SŠ a 3 roky praxe ve stavebnictví, nejlépe silničním
  • řidičský průkaz sk. B

Obchodní ředitel/ka (zástup za MD)

Stručný popis pozice:

  • vedení obchodu společnosti
  • odpovědnost za ekonomiku společnosti a obchod
  • auto, PC k dispozici
  • nadstandardní odměňování
  • podmínky: VŠ nebo SŠ vzdělání a 3 roky praxe
  • podmínkou anglický jazyk na komunikativní úrovni

Vedoucí realizace

  • samostatná příprava projektů (subdodávky, technika, personál)
  • kontrola staveb
  • odpovědnost za připravenost a odevzdání projektu
  • nadstandardní znalost kancelářských programů na PC, ideálně i grafický program (CorelDraw)
  • PC, telefon k dispozici
  • podmínky: technická SŠ a 3 roky praxe

Kontakt pro zasílání životopisů

V případě, že vás nějaká z nabízených pozic zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis* na e-mail kaskova@doznac.cz a nezapomeňte přiložit své kontaktní údaje.

* Zasláním životopisu udělujete souhlas společnosti KASKA s.r.o., IČ: 26080966 („Správce“), aby uchovávala a zpracovávala Vámi poskytnuté údaje za účelem získání zaměstnání. Tento souhlas se uděluje na dobu 1 roku od data odeslání životopisu. Máte právo na poskytnutí informací o evidovaných osobních údajích a na jejich výmaz.