Nabídka zaměstnání

Lidé jako konkurenční výhoda

Kvalifikovaných, motivovaných a profesionálních zaměstnanců si ceníme.

Jsme zavedená společnost, která se nadále rozvíjí a roste. Máme více než dvacetileté zkušenosti v oboru bezpečnosti silnic. Posledních deset let pracujeme nejen v ČR, ale i v zahraničí, kde se věnujeme novým energiím.

Za dobré výsledky nabízíme nadstandardní mzdové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí a zajímavou proměnlivou práci. Podporujeme nové myšlenky a nápady, zaměstnáváme mladší i starší pracovníky, muže i ženy, neděláme rozdíly. Zavádíme novinky a moderní postupy i na silnice v ČR. Prosazujeme bezpečné a moderní silnice a cesty.

Nabízíme stabilitu, zkušenosti a šikovným pracovníkům růst. Máme zázemí stabilní společnosti, ale jsme stále rodinná firma.

Vzdělávání nikdy nekončí

Hledáme lidi připravené učit se novým věcem, nejen v jejich odborném zaměření, ale také v ostatních oblastech práce. V oblasti bezpečných silnic i nových energií je stále se čemu učit.

Podívejte se prosím na níže uvedené kariérní příležitosti a přihlaste s k Vámi preferované pozici. Rádi vás uvítáme na palubě.

aktualizováno 4.1.2022


Dělnické profese:

V současné době nabízíme:

Správce vozového parku a skladu, řidič NA

- ŘP sk. C (profesní průkaz není třeba), výhodou E
- práce v zánovním areálu v Českých Budějovicích, částečně i na zakázkách po ČR
- nutno rozumět strojům, kutil, opravář, technický typ
- vhodné i pro aktivního mladšího důchodce, práce na HPP i na DPČ
- nabízíme: odpovídající mzdu, zaškolení, dobrý kolektiv, stravenky a jistotu dobrého pracovního místa u seriózní společnosti

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj profesní životopis* na e-mail kaskova@doznac.cz. Životopis je nutné označit volnou pracovní pozici o kterou máte zájem.

 

Pracovník realizace zakázek

- ŘP sk. B, výhodou C (profesní průkaz není třeba)
- zajímavá a proměnlivá práce na zakázkách po ČR, i v zahraničí
- montážní práce, nutná manuální zručnost a chuť samostatně pracovat, potřeba přiměřeně rozumět strojům (vyučen v technickém oboru výhodou)
- žádná monotónní a nudná práce ve fabrice
- nabízíme: odpovídající mzdu, zaškolení, dobrý kolektiv, stravenky a diety, jistotu dobrého pracovního místa u seriózní společnosti

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj profesní životopis* na e-mail kaskova@doznac.cz. Životopis je nutné označit volnou pracovní pozici o kterou máte zájem.


THP profese:

V současné době nabízíme:

Obchodní ředitel/ka

Náplní práce bude obchodní vedení společnosti, jednání se zákazníky, příprava veřejných zakázek, vztahy s důležitými zákazníky, kontrola a příprava smluv, agenda vymáhání pohledávek. Jednání s významnými dodavateli, sledování obchodních cílů, řízení rizik a řešení problémů.

Pro obsazení místa jsou důležitá tato kritéria: vysokoškolské vzdělání, odpovídající praxe, všeobecný rozhled, zkušenosti s vedením a s plněním vytyčených cílů, bezúhonnost, morální a osobnostní kredit, znalost prostředí, ŘP skupiny B.

Další kritéria: bezvadná a efektivní práce s PC a internetem, vysoká úroveň komunikačních a organizačních schopností, samostatnost, rozhodnost, praxe nejlépe v manažerské nebo podnikatelské funkci. Angličtina slovem i písmem je výhodou.

O mzdových a ostatních podmínkách bude jednáno na osobní schůzce. Nástup podle dohody.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis* na adresu uvedenou níže.


Pokud jste nenašli volnou pozici inzerovanou přímo zde, ale rádi byste svůj talent propojili s námi, budeme rádi, když se nám nezávazně ozvete. Třeba můžeme spolupracovat.

 

Kontakt pro zasílání životopisů

V případě, že vás nějaká z nabízených pozic zaujala, pošlete nám prosím svůj životopis (ideálně s fotografií)* na e-mail kaskova@doznac.cz (Mgr. Kateřina Kasková) a nezapomeňte přiložit své kontaktní údaje.

* Zasláním životopisu udělujete souhlas společnosti KASKA s.r.o., IČ: 26080966 („Správce“), aby uchovávala a zpracovávala Vámi poskytnuté údaje za účelem získání zaměstnání ve společnosti. Tento souhlas se uděluje na dobu 1 roku od data odeslání životopisu. Máte právo na poskytnutí informací o evidovaných osobních údajích a na jejich výmaz.