Dočasná (mobilní) svodidla

Pronájem, prodej a montáže dočasných svodidel T3/W2 a H1/W6.

Společnost KASKA patří k lídrům trhu v oblasti dočasných svodidel. Dočasná svodidla (též mobilní svodidla) dramaticky zvyšují bezpečnost silničního provozu v uzavírkách. Úroveň zadržení dočasných svodidel je T3/W2 a H1/W6 podle evropské normy EN 1317-2. Na základě této normy byla všechna dočasná svodidla používaná spol. KASKA úspěšně odzkoušena a schválena ŘSD ČR pro použití na dálnicích a silnicích v ČR. Plně splňují všechny požadavky na rekonstrukci dálnice D1. Systém využívá pružnosti oceli se výhodami stability betonu.
Spol. KASKA má zkušenosti s montážemi dočasných (mobilních) svodidel především na dálnicích v ČR. Společnost KASKA používá schválená a certifikovaná dočasná svodidla, týmy vlastních montážníků s patřičnou kvalifikací a vyladěnou logistiku pro rychlou a bezchybnou montáž.

Rychlost montáže

Společnost KASKA je v práci s dočasnými svodidly zkušená a vždy dodrží termín. S námi máte záruku, že se termín podaří.

Reference

Mezi největší úspěchy patří pokládka 21 km dočasných svodidel ProTec 100 na dálnici za 2,5 dne (!). V akci bylo na 60 lidí, 16 kamionů, 5 jeřábů, 4 bagry. Vše dobře organizováno a se zkušenostmi. Tento výkon udělal tým KASKA na dálnici D1 v květnu 2019.

Dočasná svodidla na D1 km 204-210

Dočasná svodidla na dálnici D1

mobilní svodidlo METON I