Kompletní montáže fotovoltaických elektráren (FVE)

Máme za sebou desítky realizací, celkem stovky MWp

English For more information about solar PV installations in English please follow us to www.kaska.eu

1) beranění sloupků FVE:

Správné založení je velmi důležité. A my to fakt umíme. Beraníme sloupky FVE po celé EU. Společnost KASKA s.r.o. je vybavena moderními profesionálními beranícími systémy německé firmy GAYK. Ty dovolují beranit sloupky až 3,9 m (s nástavcem až cca 5 m). Každé beranidlo je samochodný stroj na pásech (nepoškozuje podloží, dobrý průchod terénem), je osazen hydraulickým beranícím systémem vysokého výkonu umožňující zaberanění sloupků i do mírně nepříznivého podloží. Společnost disponuje vlastními přepravními kapacitami, montážní skupiny jsou k dispozici po celé EU.

beraneni montaze fve beraneni gayk

Součástí dodávky může být jak samotná montáž (práce), tak i dodávka materiálu. Provádíme i oplocení FVE. Sloupky nejen beraníme, ale můžeme i vrtat zemním šnekovým vrtákem s následným zabetonováním. Disponujeme rovněěž vlastní technologií příklepového vrtání do tvrdého podloží (beton, kamenitý podklad), což je výhodné s následným doberaněním.

Vrtání a betonování sloupků FVE:

Vrtání sloupků FVE Betonování sloupků FVE Vrtání do betonu, asfaltu, skály

2) vrtání zemních vrutů:

Společnost KASKA s.r.o. disponuje technologií zavrtávání zemních vrutů, na které lze umísťovat konstrukce fotovoltaických elektráren (FVE), ale i jiné konstrukce. I když se u FVE jedná již o mírně překonanou technologii, máme k dispozici dva samohybné pásové stroje na instalaci zemních vrutů a nabízíme ji nejen pro FVE, ale i pro různé jiné potřeby (založení staveb apod.). Zemní vruty mají nesporné výhody:

  • není třeba beton
  • lze instalovat prakticky za každého počasí
  • ihned po instalaci lze používat

zemni vruty

3) instalace konstrukcí fotovoltaických elektráren a osazování panelů:

Provádíme i kompletní montáže konstrukcí pro FVE . Stavíme větší fotovoltaické parky především na volných plochách po celé EU (od 0,5 MWp, máme zkušenosti i s parky velikosti desítek MWp). Postavili jsme již přes 800 MWp. Máme profesionální reference i s carporty (pro stovky aut, přes 5 MWp).
Díky spolupráci s velkými výrobci konstrukcí můžeme pro projekty v ČR dodat i moderní a cenově příznivou konstrukci.

montaz konstrukce fve

4) DC a AC kabelování:

Provádíme i natažení DC kabelů, propojení panelů, zapojení měničů. Na AC straně buď natáhneme kabely vč. zemních prací, nebo pod supervizí odpovědné osoby zapojíme i AC kabely.

Ke kompletnímu servisu montáží FVE můžeme nabídnout i stavbu oplocení, ale hlavně poradenství, moderní konstrukce a velké zkušenosti a profesionalitu. Provádíme i tahové zkoušky sloupků před realizací větších FVE. Střešní projekty nabízíme pouze v období dostatku kapacit.

Pro poptávku prosím zašlete e-mail na rozpocty@doznac.cz.
KASKA s.r.o., tel. 383 134 231
Prostřední 3, 370 04 České Budějovice