Svodidla – montáž certifikovaných svodidel

V oblasti svodidel nabízíme následující produkty:

 


 

Ocelová svodidla

Více informací - ocelová svodidla Nabízíme prodej a montáž všech typů ocelových svodidel a zábradelních systémů po celé ČR a SR (svodidlo AM, NH4, zábradelní a mostní svodidla). Pro montáže svodidel jsme výborně vybaveni m.j. samohybnými německými beranidly GAYK HRE 1000 (s variabilní výměnou kladiv za vrtné jednotky), skladovou a logistickou kapacitou, nákladními vozidly s hydraulickými nakládacími jeřáby, skladovým materiálem a školenými pracovníky. Samozřejmostí je certifikace jak výrobková, tak i strojů a technologických postupů a celkového řízení společnosti (průkaz způsobilosti k montážím svodidel – zádržných systémů a tlumičů nárazů).

 

 

silniční svodidla

silniční svodidla

 

 

moderní beranidla svodidel KASKA s.r.o.

Ocelová svodidla nabízíme prakticky všech úrovní zadržení, zabýváme se převážně montáží větších celků, jako silniční a dálniční svodidla, zábradelní svodidla na mosty. Nabízíme česká svodidla (AM, NH4) i zahraniční svodidla (např. Voestalpine).

Více informací »

Jednostranné ocelové svodidlo Betonová a ocelová svodidla Ocelová svodidla

 


Dočasná (mobilní) svodidla

Pronajímáme a montujeme dočasná svodidla schválená pro modernizaci dálnice D1. Zajišťujeme bezproblémovou profesionální a rychlou pokládku a servis po celou dobu stavby.


 

Betonová svodidla

Více informací - betonová svodidla

Dodáváme a montujeme veškerá betonová svodidla Delta Bloc (svodidlo DELTABLOC, svodidlo tvaru New Jersey) a dále vodící stěny City Bloc (CITYBLOC).

Betonová svodidla řady 80, 100, 100S, 120. Vodící stěny např. CTB 501, CTB S01, CTB Z01 …

Betonová svodidla jsou schválena Ministerstvem dopravy pro použití na pozemních komunikacích v různých úrovních zadržení – podle jednotlivých typů. Systém betonových svodidel tvaru New Jersey po propojení vytváří deformační zónu – ani při těžkých nárazech nedojde k prolomení svodidla.

Vodící stěny CITY BLOC jsou schváleny Ministerstvem dopravy pro použití na pozemních komunikacích, kde je rychlost omezena na max. 50 km/hod.

Betonová svodidla také pronajímáme. Prosím informujte se na aktuální stav skladu (různé výšky, zádržnosti, různé množství k dispozici). Použití pronajatých betonových svodidel: rekonstrukce mostů, protihlukových stěn, opěrných zdí, sanace skal, oddělení dopravy od staveniště apod.

Více informací »

Betonová svodidla deltabloc Montáž betonových svodidel Montáž betonová svodidla Komplet betonová svodidla


Kromě silničních svodidel dodáváme také všechny typy silničních zábradlí, vč. certifikovaného zábradlí.