KASKA oslavila již 25 let

Společnost KASKA z Českých Budějovic oslavila 25 let! Od roku 1998 uplynulo již hodně vody.

Jsme hrdí, že jsme úspěšní. Za dobu naší existence jsme se stali odborníky v oblasti bezpečnosti dopravy na silnicích a dálnicích po celé ČR. Od r. 2010 jsme se začali věnovat i velkým fotovoltaickým elektrárnám a jejich montážím. V této oblasti držíme pozici české jedničky.

Osadili desítky tisíc značek, mnoho kilometrů svodidel, instalovali největší projekty v oblasti dočasných svodidel v ČR (např. modernizace D1). Později pak stovky MWp velkých fotovoltaických elektráren – přes 2 miliony FV panelů…

Přispěli jsme tak ke dvěma společensky pozitivním jevům:
- bezpečnost na pozemních komunikacích, čímž je svět bezpečnější,
- výstavba obnovitelných zdrojů energie, čímž je svět zelenější…

6.října 2023 jsme uspořádali v prostorách naší společnosti oslavu 25 let spojenou s dnem pro zaměstnance a jejich rodiny.
Akce se podařila. Bylo velice milé se setkat s našimi zaměstnanci a jejich rodinnými příslušníky. Ti mohli kromě bohatého pohoštění vyzkoušet různé atrakce, podívat se, kde jejich blízcí pracují a pohovořit si spolu. Velký zájem hlavně dětí byl i o stavební stroje a zařízení používané v naší společnosti.

Děkujeme ještě jednou všem současným i minulým zaměstnancům, rodinným příslušníkům, ale i našim váženým zákazníkům, dodavatelům a partnerům.
Náš úspěch je i Vaším úspěchem.

Do dalších 25 let se pouštíme s elánem.

S potěšením také oznamujeme, že jsme v květnu 2023 získali od agentury Imper ratingové hodnocení A+ a byli jsme zařazeni mezi 5 % finančně nejstabilnějších společností v ČR v roce 2022.